Rolla Páipéir Bháin Mórdhíola Ardchaighdeáin 100gsm Méid Saincheaptha Ráta Aistrithe Ard Geirsí Fabraicí Prionta Sublimation Teicstílí
Rolla Páipéir Bháin Mórdhíola Ardchaighdeáin 100gsm Méid Saincheaptha Ráta Aistrithe Ard Geirsí Fabraicí Prionta Sublimation Teicstílí
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Fabraicí Prionta Sublimation Geirsí Ráta Ard-Aistrithe Teicstílí |
| Cur síos | Feidhmeach chun dúch agus fabraic poileistear a scaipeadh |
| Dúch | Fo-dhath Díreach, Aistriú Páipéir Fo-dhath |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | Wgeal |
| Meáchan | 40/50/60/70/90/100gsm±5g) |
| Feidhmchlár | Fmoilleanna,meirgí |
| Leithead uasta | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Uiscedhíonach
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3. Triomú Tapa
4. Cruthúnas Gaoithe
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. Éadaí Aclaíochta
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










