Rolla Sublimation Fabraice Polydex 100% Fabraic Bán Geirsí Idirghlasáilte Poileistear le haghaidh Priontála Sublimation
Rolla Sublimation Fabraice Polydex 100% Fabraic Bán Geirsí Idirghlasáilte Poileistear le haghaidh Priontála Sublimation
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | rolla sublimation fabraice polydex 100% Fabraic Bán Geirsí Idirghlasáilte Poileistear le haghaidh Priontála Sublimation |
| Cur síos | Fabraic Cniotáilte 100% poileistear, mogalra |
| Dúch | Fo-dhath Díreach, Aistriú Páipéir Fo-dhath |
| Tiús | Meáchan éadrom |
| Dath | Wgeal |
| Meáchan | 145gsm(±5g) |
| Feidhmchlár | Scáthlán, Carr, Feilt, Mála, Leaba, Blaincéad |
| Leithead uasta | 58/60" |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. bratacha trá
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










