Páipéar Priontála Sublimation Lí Aistrithe Teasa Méid Saincheaptha 70g, 90g, 100g
Páipéar Priontála Sublimation Lí Aistrithe Teasa Méid Saincheaptha 70g, 90g, 100g
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Fabraic Teannas Priontála Poileistear Lán-Dath Méid Saincheaptha |
| Cur síos | 100%Poileistear |
| Dúch | Priontáil aistrithe te, Priontáil dhigiteach, Priontáil Scáileáin Síoda |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | bán íon |
| Meáchan | 70g, 90g, 100g |
| Feidhmchlár | éadaí; teicstíle; éadach, cuirtín |
| Sméid | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. bratacha trá
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










