Canbhás Fabraice Priontála Sublimation Polaisteir Dearaidh Saincheaptha
Canbhás Fabraice Priontála Sublimation Polaisteir Dearaidh Saincheaptha
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Canbhás Fabraic Priontála Sublimation Lí Poileisteir |
| Cur síos | 100%Poileistear |
| Dúch | priontáil inkjet, priontáil dhigiteach |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | Wgeal |
| Meáchan | 110gsm(±5g) |
| Feidhmchlár | Bratacha, Taispeántas, Soilsiú Tosaigh, srl. |
| Leithead uasta | 90-250cm |
| Fad caighdeánach | Rolla mór 80m/100m/150m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. Maisiú tí
2. atáirgeadh ealaíne
3. fabraic chúltaca
4. bosca solais
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










