Fabraic Teannas Priontála Poileistear Lándaite Méid Saincheaptha Éadach Boird Fo-shublimation Ardchaighdeáin do Thaispeántais Trádála Baile
Fabraic Teannas Priontála Poileistear Lándaite Méid Saincheaptha Éadach Boird Fo-shublimation Ardchaighdeáin do Thaispeántais Trádála Baile
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Fabraic Teannas Priontála Poileistear Lán-Dath Méid Saincheaptha |
| Cur síos | 100%Poileistear |
| Dúch | Priontáil aistrithe te, Priontáil dhigiteach, Priontáil Scáileáin Síoda |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | Wgeal |
| Meáchan | 150gsm(±5g) |
| Feidhmchlár | Baile, Allamuigh, Óstán, Bainis, Cóisir, Féasta |
| Leithead uasta | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. bratacha trá
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










