Rolla Páipéir Sublimation Ruaime Monarcha na Síne Priontáilte i Guangzhou Páipéar Sublimation Aistrithe 50g 70g 90g 100g
Rolla Páipéir Sublimation Ruaime Monarcha na Síne Priontáilte i Guangzhou Páipéar Sublimation Aistrithe 50g 70g 90g 100g
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Páipéar Aistrithe Sublimation Ruaime |
| Cur síos | 100%Poileistear,Fabraic Shínte |
| Dúch | Printéir Sublimation |
| Tiús | Meáchan éadrom |
| Dath | Bán Glan |
| Meáchan | 31/38/40/50/70/90gsm±5g) |
| Feidhmchlár | Éadaí, teicstíle, éadaigh, cuirtíní |
| Leithead uasta | 3.2/5m |
| Fad caighdeánach | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. An toradh aistrithe is airde
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. bratacha trá
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










