Ábhar Cúlsoilsithe Sublimation Ruaime 260gsm Poileistear Fite Réidh le Tarchur Solais agus Feidhmíocht Datha den Scoth
Ábhar Cúlsoilsithe Sublimation Ruaime 260gsm Poileistear Fite Réidh le Tarchur Solais agus Feidhmíocht Datha den Scoth
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Ábhar Cúlsoilsithe Sublimation Ruaime Poileistear Fite Réidh |
| Cur síos | 100%Poileistear |
| Dúch | Fo-dhath Díreach, Aistriú Páipéir Fo-dhath |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | tosaigh bán agus cúl dubh |
| Meáchan | 260gsm(±5g) |
| Feidhmchlár | Lasmuigh, meirge, fite & cniotáilte |
| Leithead uasta | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Páipéar kraft / feadán crua |
Gnéithe:
1. Uiscedhíonach
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3. Triomú Tapa
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. Éadaí Aclaíochta
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










