Fabraic Bloc-amach Fite 250gsm le haghaidh Bratacha Bloc-amach Dúbailte Taobhanna Sublimation Ruaime
Fabraic Bloc-amach Fite 250gsm le haghaidh Bratacha Bloc-amach Dúbailte Taobhanna Sublimation Ruaime
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Fabraic Bloc-amach Fite le haghaidh Taobhanna Dúbailte Sublimation Dye |
| Cur síos | Fabraic blocála trífhite uigeach 100% poileistear |
| Dúch | priontáil inkjet, priontáil dhigiteach |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | struchtúr bán / dubh / bán |
| Meáchan | 250gsm(±5g) |
| Feidhmchlár | muinchillí crochta, bratacha taobh dúbailte |
| Leithead uasta | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Fad caighdeánach | Rolla mór 80m/100m/150m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Athshlánaitheoir Lasair
Feidhmchlár:
1. Maisiú tí
2. atáirgeadh ealaíne
3. fabraic chúltaca
4. bosca solais
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










