Fabraic Phoileistear 180gsm le haghaidh Priontáil Aistrithe Sublimation le haghaidh Bosca Solais Uasteorainn
Fabraic Phoileistear 180gsm le haghaidh Priontáil Aistrithe Sublimation le haghaidh Bosca Solais Uasteorainn
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Priontáil Aistrithe Sublimation Líomáin Poileistear Backlit |
| Cur síos | Fabraic Sublimation Lí Poileistear 100% |
| Dúch | Dúch/aistriú/Laitéis/UV sublimation ruaime |
| Tiús | Meáchan éadrom |
| Dath | Wgeal |
| Meáchan | 50-550gsmg(±5g) |
| Feidhmchlár | Fabraic meirge/fabraic bratach |
| Leithead uasta | 1-3.2m |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Saor ó PVC/Saor ó Phthalate
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3.frith-UV
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. Maisiú Baile
2.Cúisín Teicstíle
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










