Fabraic Bratacha Pongee 100D, ruaimniú sublimation, inkjet díreach, fabraic bán poileistear 100gsm, fabraic bratacha bog, éasca le fuáil
Fabraic Bratacha Pongee 100D, ruaimniú sublimation, inkjet díreach, fabraic bán poileistear 100gsm, fabraic bratacha bog, éasca le fuáil
Cur Síos ar Tháirgí:
| Ainm an Táirge | Dathú Sublimation Fabraice Bratacha Pongee 100D |
| Cur síos | Oxford,100%Poileistear |
| Dúch | Fo-dhath Díreach, Aistriú Páipéir Fo-dhath |
| Tiús | Meáchan Meánach |
| Dath | Wgeal |
| Meáchan | 100gsm(±5g) |
| Feidhmchlár | Lasmuigh, meirge, fite & cniotáilte |
| Leithead uasta | 90-320cm |
| Fad caighdeánach | 100m/120m |
| Am Luaidhe | 20-30 lá oibre |
| Pacáiste | Hfeadán ard le málaí fite nó scannáin mboilgeog aeir |
Gnéithe:
1. Uiscedhíonach
2. Frithsheasmhach in aghaidh cuimilt
3. Triomú Tapa
4. Cairdiúil don chomhshaol
5. Treá maith
Feidhmchlár:
1. fál mogalra
2. Éadaí Aclaíochta
3. bratacha cleití
4. Lasmuigh
Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í










