Handizkako paper zuriaren erroilua, kalitate handikoa, 100 g/m², neurri pertsonalizagarria, transferentzia-tasa handiko jersey sublimaziozko inprimaketa-oihalak, ehunak
Handizkako paper zuriaren erroilua, kalitate handikoa, 100 g/m², neurri pertsonalizagarria, transferentzia-tasa handiko jersey sublimaziozko inprimaketa-oihalak, ehunak
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Transferentzia-tasa handiko Jersey Sublimazio Inprimaketa Oihalak Ehunak |
| Deskribapena | Tinta eta poliesterrezko ehuna sakabanatzeko aplikatua |
| Tinta | Tinta-sub zuzenekoa, tinta-sub paper-transferentzia |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Aplikazioa | Fatzerapenak,banderolak |
| Gehienezko zabalera | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. Iragazgaitza
2. Malkoen aurkakoa
3. Azkar lehortzen da
4. Haizearen aurkakoa
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. Kirol-arropa
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










