Printtek 50D 78gsm Stock Lots Zuriko Poliester Sublimaziozko Oihalak Ehundutako Inprimatutako Iragazgaitza den Poliester Oihal
Printtek 50D 78gsm Stock Lots Zuriko Poliester Sublimaziozko Oihalak Ehundutako Inprimatutako Iragazgaitza den Poliester Oihal
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Sublimaziozko puntuzko sare-bandera ehuna |
| Deskribapena | 50D*T400 ehuna%100 poliesterra |
| Tinta | Tinta-sub zuzenekoa, tinta-sub paper-transferentzia |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 75 gramoko±5g) |
| Aplikazioa | Fatzerapenak,banderolak |
| Gehienezko zabalera | 160 cm |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. Iragazgaitza
2. Malkoen aurkakoa
3. Azkar lehortzen da
4. Haizearen aurkakoa
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. Kirol-arropa
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










