Polydex ehun sublimazio erroilua %100 poliesterrezko interblokeozko jersey ehun zuria sublimazio inprimaketarako
Polydex ehun sublimazio erroilua %100 poliesterrezko interblokeozko jersey ehun zuria sublimazio inprimaketarako
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | polydex ehun sublimazio erroilua %100 poliesterrezko Interlock Jersey ehun zuria sublimazio inprimaketarako |
| Deskribapena | %100 poliesterrezko puntuzko ehuna, sarea |
| Tinta | Tinta-sub zuzenekoa, tinta-sub paper-transferentzia |
| Lodiera | Pisu arina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 145 g/m² (±5g) |
| Aplikazioa | Toldoa, Autoa, Feltroa, Poltsa, Oheko arropa, Manta |
| Gehienezko zabalera | 58/60" |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. hondartzako banderak
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










