Neurrira egindako diseinuko poliesterrezko sublimaziozko inprimaketa-oihal mihisea
Neurrira egindako diseinuko poliesterrezko sublimaziozko inprimaketa-oihal mihisea
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Poliesterrezko tindagai sublimaziozko inprimaketa ehuna mihisea |
| Deskribapena | %100 poliesterra |
| Tinta | tinta-inprimaketa, inprimaketa digitala |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 110 gramoko±5g) |
| Aplikazioa | Banderak, pantaila, aurrealdeko argia, etab. |
| Gehienezko zabalera | 90-250 cm |
| Luzera estandarra | 80m/100m/150m/jumbo erroilua |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. Etxeko dekorazioa
2. artearen erreprodukzioa
3. atzeko argiztapendun ehuna
4. argi-kutxa
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










