Neurrira egindako neurrira egindako kolore osoko poliesterrezko inprimaketa tentsio-oihalaren kalitate handiko sublimazio-tintagailuzko mahai-oihalak etxeko azoketarako
Neurrira egindako neurrira egindako kolore osoko poliesterrezko inprimaketa tentsio-oihalaren kalitate handiko sublimazio-tintagailuzko mahai-oihalak etxeko azoketarako
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Neurrira egindako neurrira egindako kolore osoko poliesterrezko inprimaketa tentsiozko ehuna |
| Deskribapena | %100 poliesterra |
| Tinta | Inprimaketa transferentzia beroa, inprimaketa digitala, serigrafia |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 150 gramoko (±5g) |
| Aplikazioa | Etxea, Kanpokoa, Hotela, Ezkontza, Festa, Bankutea |
| Gehienezko zabalera | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. hondartzako banderak
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










