Txinako fabrikako sublimaziozko paper-erroilua Guangzhou-n inprimatua, transferentziazko sublimaziozko papera 50g 70g 90g 100g
Txinako fabrikako sublimaziozko paper-erroilua Guangzhou-n inprimatua, transferentziazko sublimaziozko papera 50g 70g 90g 100g
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Tindagai Sublimazio Transferentzia Papera |
| Deskribapena | %100 poliesterra,Ehun elastikoa |
| Tinta | Sublimazio Inprimagailua |
| Lodiera | Pisu arina |
| Kolorea | Zuri Purua |
| Pisua | 31/38/40/50/70/90 g/m² (±5g) |
| Aplikazioa | Arropa, ehungintza, jantzia, gortina |
| Gehienezko zabalera | 3,2/5m |
| Luzera estandarra | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Transferentzia-errendimendu handiena
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. hondartzako banderak
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










