260gsm-ko sublimaziozko poliesterrezko ehundura leuna, argi-transmisio eta kolore-errendimendu bikainarekin
260gsm-ko sublimaziozko poliesterrezko ehundura leuna, argi-transmisio eta kolore-errendimendu bikainarekin
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Sublimaziozko tindagaia, atzeko argiztapeneko materiala, poliester ehundu leuna |
| Deskribapena | %100 poliesterra |
| Tinta | Tinta-sub zuzenekoa, tinta-sub paper-transferentzia |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | aurrealde zuria eta atzealde beltza |
| Pisua | 260 gramoko±5g) |
| Aplikazioa | Kanpokoa, pankarta, ehundua eta puntuzkoa |
| Gehienezko zabalera | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Kraft papera / hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. Iragazgaitza
2. Malkoen aurkakoa
3. Azkar lehortzen da
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. Kirol-arropa
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










