250 gramoko ehun blokeatzailea sublimaziozko koloretako banderak blokeatzeko alde bikoitzetarako
250 gramoko ehun blokeatzailea sublimaziozko koloretako banderak blokeatzeko alde bikoitzetarako
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Sublimaziozko tindagaietarako ehundutako bloke-oihal bikoitza |
| Deskribapena | %100 poliesterrezko ehundura hirukoitzdun blokeatzailezko ehuna |
| Tinta | tinta-inprimaketa, inprimaketa digitala |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | egitura zuria/beltza/zuria |
| Pisua | 250 gramoko±5g) |
| Aplikazioa | mahuka zintzilikariak, alde bikoitzeko banderak |
| Gehienezko zabalera | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Luzera estandarra | 80m/100m/150m/jumbo erroilua |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Suaren aurkakoa
Aplikazioa:
1. Etxeko dekorazioa
2. artearen erreprodukzioa
3. atzeko argiztapendun ehuna
4. argi-kutxa
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










