180gsm poliesterrezko ehuna sublimazio bidezko transferentzia inprimatzeko atzeko argiztapenezko ehuna sabaiko argi-kutxarako
180gsm poliesterrezko ehuna sublimazio bidezko transferentzia inprimatzeko atzeko argiztapenezko ehuna sabaiko argi-kutxarako
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Poliester ehunaren sublimazio bidezko transferentzia inprimaketa atzeko argiztapena |
| Deskribapena | %100 poliesterrezko sublimaziozko ehuna |
| Tinta | Tinta sublimaziozko tinta/transferentzia/latexa/UV |
| Lodiera | Pisu arina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 50-550 g/m²±5g) |
| Aplikazioa | pankarta-oihal/bandera-oihal |
| Gehienezko zabalera | 1-3,2m |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. Etxeko dekorazioa
2.Ehun-Kuxina
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










