115GSM Sublimaziozko Puntuzko Sare Bandera Oihal Kanpoko Sare Hondartzako Banderetarako
115GSM Sublimaziozko Puntuzko Sare Bandera Oihal Kanpoko Sare Hondartzako Banderetarako
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | Sublimaziozko puntuzko sare-bandera ehuna |
| Deskribapena | Mehuna, %100 poliesterra |
| Tinta | Tinta-sub zuzenekoa, tinta-sub paper-transferentzia |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 115 g/m² (±5g) |
| Aplikazioa | Fatzerapenak,banderolak |
| Gehienezko zabalera | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. PVCrik gabe / Ftalatorik gabe
2. Malkoen aurkakoa
3. UV-aren aurkakoa
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. hondartzako banderak
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu









