100D Pongee Bandera Oihal Sublimaziozko Tinta Zuzeneko Tintaketa 100gsm Poliesterrezko Oihal Hutsa Leuna Josteko Erraza den Bandera Oihal
100D Pongee Bandera Oihal Sublimaziozko Tinta Zuzeneko Tintaketa 100gsm Poliesterrezko Oihal Hutsa Leuna Josteko Erraza den Bandera Oihal
Produktuen deskribapena:
| Produktuaren izena | 100D Pongee bandera ehunaren sublimazio tindaketa |
| Deskribapena | Oxford%100 poliesterra |
| Tinta | Tinta-sub zuzenekoa, tinta-sub paper-transferentzia |
| Lodiera | Pisu ertaina |
| Kolorea | Wzuri |
| Pisua | 100 gramoko±5g) |
| Aplikazioa | Kanpokoa, pankarta, ehundua eta puntuzkoa |
| Gehienezko zabalera | 90-320 cm |
| Luzera estandarra | 100m/120m |
| Entregatzeko epea | 20-30 lanegun |
| Paketea | Hehundutako poltsekin edo aire burbuila filmekin egindako hodi gogorra |
Ezaugarriak:
1. Iragazgaitza
2. Malkoen aurkakoa
3. Azkar lehortzen da
4. Ingurumena errespetatzen duena
5. Sartze ona
Aplikazioa:
1. sare hesia
2. Kirol-arropa
3.luma banderak
4. Aire zabalean
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu










