Velkoobchodní bílý papír v roli s vysokou kvalitou 100 g/m², přizpůsobitelná velikost, vysoká přenosová rychlost, sublimační tisk na žerzejové tkaniny
Velkoobchodní bílý papír v roli s vysokou kvalitou 100 g/m², přizpůsobitelná velikost, vysoká přenosová rychlost, sublimační tisk na žerzejové tkaniny
Popis produktů:
| Název produktu | Vysokorychlostní sublimační tisk na žerzejové tkaniny |
| Popis | Aplikuje se na disperzi inkoustu a polyesterové tkaniny |
| Inkoust | Sublimační přímý tisk, sublimační přenos papíru |
| Tloušťka | Střední hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Aplikace | Fzpoždění,bannery |
| Maximální šířka | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Voděodolný
2. Odolný proti roztržení
3. Rychleschnoucí
4. Větruodolný
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. síťový plot
2.Sportovní oblečení
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










