Sublimace barviva z polyesterové pleteniny v rolích pro vlajky
Sublimace barviva z polyesterové pleteniny v rolích pro vlajky
Popis produktů:
| Název produktu | Sublimace barviva z polyesterové pleteniny v rolích pro vlajky |
| Popis | 100% polyester,Strečová tkanina |
| Inkoust | Sublimační přímý tisk, sublimační přenos papíru |
| Tloušťka | Nízká hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 110 g/m²±5g) |
| Aplikace | Fzpoždění,bannery |
| Maximální šířka | 3,2/5 m |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. síťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










