Sublimační role Polydex Fabric 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric pro sublimační tisk
Sublimační role Polydex Fabric 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric pro sublimační tisk
Popis produktů:
| Název produktu | Sublimační role polydexové tkaniny 100% polyesterová interlocková žerzejová bílá tkanina pro sublimační tisk |
| Popis | 100% polyesterová pletenina, síťovina |
| Inkoust | Sublimační přímý tisk, sublimační přenos papíru |
| Tloušťka | Nízká hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 145 g/m²±5g) |
| Aplikace | Markýza, Auto, Plsť, Taška, Ložní prádlo, Deka |
| Maximální šířka | 58/60" |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. síťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










