Zakázkový design Polyesterový sublimační tisk na plátno
Zakázkový design Polyesterový sublimační tisk na plátno
Popis produktů:
| Název produktu | Polyesterová sublimační tisková látka na plátno |
| Popis | 100% polyester |
| Inkoust | inkoustový tisk, digitální tisk |
| Tloušťka | Střední hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 110 g/m²±5g) |
| Aplikace | Vlajky, displej, podsvícení atd. |
| Maximální šířka | 90–250 cm |
| Standardní délka | 80m/100m/150m/jumbo role |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. Bytové dekorace
2. umělecká reprodukce
3. podsvícená látka
4. světelná krabice
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










