Vlastní velikost plnobarevný polyesterový tisk napínací tkanina vysoce kvalitní sublimační ubrus pro domácí veletrhy
Vlastní velikost plnobarevný polyesterový tisk napínací tkanina vysoce kvalitní sublimační ubrus pro domácí veletrhy
Popis produktů:
| Název produktu | Napínací tkanina s plnobarevným polyesterovým potiskem na zakázku |
| Popis | 100% polyester |
| Inkoust | Tisk za tepla, digitální tisk, sítotisk |
| Tloušťka | Střední hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 150 g/m² (±5g) |
| Aplikace | Domov, Venkovní, Hotel, Svatba, Párty, Banket |
| Maximální šířka | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. síťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










