Čínský tovární sublimační papír potištěný v Guangzhou, sublimační papír pro transfer 50g 70g 90g 100g
Čínský tovární sublimační papír potištěný v Guangzhou, sublimační papír pro transfer 50g 70g 90g 100g
Popis produktů:
| Název produktu | Papír pro sublimační transfer barviv |
| Popis | 100% polyester,Strečová tkanina |
| Inkoust | Sublimační tiskárna |
| Tloušťka | Nízká hmotnost |
| Barva | Čistě bílá |
| Hmotnost | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Aplikace | Oděvy, textil, oděvy, záclony |
| Maximální šířka | 3,2/5 m |
| Standardní délka | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Nejvyšší výtěžnost přenosu
Aplikace:
1. síťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










