Reklamní tiskový materiál, sublimační barvivo, vlajková bannerová látka, textilní obal, pletená polyesterová sublimační vlajková látka v rolích
Reklamní tiskový materiál, sublimační barvivo, vlajková bannerová látka, textilní obal, pletená polyesterová sublimační vlajková látka v rolích
Popis produktů:
| Název produktu | Sublimační textilní obal Pletený polyester |
| Popis | 100% polyester,Přehoz |
| Inkoust | Sublimační přímý tisk, sublimační přenos papíru |
| Tloušťka | Nízká hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 110 g/m² nebo vlastní |
| Aplikace | Fzpoždění,bannery |
| Maximální šířka | 1–3,2 m |
| Standardní délka | 100 m / 110 yardů |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC, šetrné k životnímu prostředí
2. Odolný proti roztržení
3. RECYKLOVANÁ příze vyrobitelná
4. Zvýraznění barev
5. Odolné proti záhybům
Aplikace:
1. Pletený šátek
2. plážové vlajky
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










