260gsm sublimační podsvícený materiál z hladkého tkaného polyesteru s vynikající propustností světla a barevným výkonem
260gsm sublimační podsvícený materiál z hladkého tkaného polyesteru s vynikající propustností světla a barevným výkonem
Popis produktů:
| Název produktu | Sublimační podsvícený materiál Hladký tkaný polyester |
| Popis | 100% polyester |
| Inkoust | Sublimační přímý tisk, sublimační přenos papíru |
| Tloušťka | Střední hmotnost |
| Barva | bílá přední strana a černá zadní strana |
| Hmotnost | 260 g/m²±5g) |
| Aplikace | Venkovní, bannerové, tkané a pletené |
| Maximální šířka | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Kraftový papír / tvrdá trubice |
Vlastnosti:
1. Voděodolný
2. Odolný proti roztržení
3. Rychleschnoucí
4. Ekologické
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. síťový plot
2.Sportovní oblečení
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










