250gsm tkaná zakrývací látka pro sublimační tisk oboustranných zakrývacích vlajek
250gsm tkaná zakrývací látka pro sublimační tisk oboustranných zakrývacích vlajek
Popis produktů:
| Název produktu | Tkaná blokovací látka pro sublimační potisk obou stran |
| Popis | 100% polyesterová texturovaná trojitě tkaná blokovací tkanina |
| Inkoust | inkoustový tisk, digitální tisk |
| Tloušťka | Střední hmotnost |
| Barva | bílá / černá / bílá struktura |
| Hmotnost | 250 g/m² (±5g) |
| Aplikace | zavěšené rukávy, oboustranné vlajky |
| Maximální šířka | 320 cm - 280 cm - 160 cm - 150 cm |
| Standardní délka | 80m/100m/150m/jumbo role |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Zpomalovač hoření
Aplikace:
1. Bytové dekorace
2. umělecká reprodukce
3. podsvícená látka
4. světelná krabice
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










