180gsm polyesterová tkanina sublimační transferový tisk podsvícená tkanina pro stropní svítidlo
180gsm polyesterová tkanina sublimační transferový tisk podsvícená tkanina pro stropní svítidlo
Popis produktů:
| Název produktu | Polyesterová tkanina, sublimační transferový tisk, podsvícení |
| Popis | 100% polyesterová sublimační tkanina |
| Inkoust | Sublimační inkoust/transfer/latex/UV |
| Tloušťka | Nízká hmotnost |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 50–550 g/m²±5g) |
| Aplikace | Látka na bannery/vlajky |
| Maximální šířka | 1–3,2 m |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ bez ftalátů
2. Odolný proti roztržení
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. Bytové dekorace
2. Textilní polštář
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










