Rotulu di carta bianca all'ingrossu di alta qualità 100gsm Dimensione persunalizabile Tessuti di stampa à sublimazione in jersey à alta velocità di trasferimentu
Rotulu di carta bianca all'ingrossu di alta qualità 100gsm Dimensione persunalizabile Tessuti di stampa à sublimazione in jersey à alta velocità di trasferimentu
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tessuti di stampa à sublimazione di jersey à alta velocità di trasferimentu |
| Descrizzione | Applicatu per disperse l'inchiostru è u tessutu di poliestere |
| Inchiostru | Sub di Tintura Diretta, Trasferimentu di Carta Sub di Tintura |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 40/50/60/70/90/100 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Fritardi,striscioni |
| Larghezza massima | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Impermeabile
2. Resistente à e lacrime
3. Asciugatura rapida
4. Resistente à u ventu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. Abbigliamento sportivu
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










