Rotulu di sublimazione di tela Polydex 100% poliestere interlock jersey tela bianca per stampa di sublimazione
Rotulu di sublimazione di tela Polydex 100% poliestere interlock jersey tela bianca per stampa di sublimazione
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Rotulu di sublimazione di tela polydex 100% poliestere interlock jersey tela bianca per stampa di sublimazione |
| Descrizzione | Tessutu à maglia 100% poliestere, maglia |
| Inchiostru | Sub di Tintura Diretta, Trasferimentu di Carta Sub di Tintura |
| Spessore | Pesu ligeru |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 145 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Tenda da sole, Vittura, Feltro, Borsa, Biancheria da letto, Manta |
| Larghezza massima | 58/60" |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. bandiere di spiaggia
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










