Carta di stampa à sublimazione di tinta à trasferimentu di calore di dimensioni persunalizate 70g, 90g, 100g
Carta di stampa à sublimazione di tinta à trasferimentu di calore di dimensioni persunalizate 70g, 90g, 100g
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tessutu di tensione di stampa in poliestere à culori cumpleti di taglia persunalizata |
| Descrizzione | 100% Poliestere |
| Inchiostru | Stampa à trasferimentu caldu, Stampa digitale, Serigrafia |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | biancu puru |
| Pesu | 70g, 90g, 100g |
| Applicazione | vestiti; tessili; indumentu, tenda |
| Size | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. bandiere di spiaggia
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










