Tela di stampa di sublimazione di tinta in poliestere cù cuncepimentu persunalizatu
Tela di stampa di sublimazione di tinta in poliestere cù cuncepimentu persunalizatu
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tela di tela di stampa di sublimazione di tinta in poliestere |
| Descrizzione | 100% Poliestere |
| Inchiostru | stampa à gettu d'inchiostru, stampa digitale |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 110 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Bandiere, Display, Frontlit, ecc. |
| Larghezza massima | 90-250cm |
| Lunghezza standard | 80m/100m/150m/rotulu gigante |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. Decorazione di a casa
2. ripruduzzione d'arte
3. tissutu retroilluminatu
4. scatula di luce
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










