Tessutu di tensione di stampa in poliestere à culori cumpleti di dimensioni persunalizate Tovaglia di tavula à sublimazione di tinta di alta qualità per fiere cummerciale in casa
Tessutu di tensione di stampa in poliestere à culori cumpleti di dimensioni persunalizate Tovaglia di tavula à sublimazione di tinta di alta qualità per fiere cummerciale in casa
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tessutu di tensione di stampa in poliestere à culori cumpleti di taglia persunalizata |
| Descrizzione | 100% Poliestere |
| Inchiostru | Stampa à trasferimentu caldu, Stampa digitale, Serigrafia |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 150 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Casa, Esternu, Hotel, Matrimoniu, Festa, Banchettu |
| Larghezza massima | 30" x 72" x 30"30" x 96" x 30" |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. bandiere di spiaggia
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










