Rotulu di carta di sublimazione di tinta di fabbrica cinese stampatu in carta di sublimazione di trasferimentu di Guangzhou 50g 70g 90g 100g
Rotulu di carta di sublimazione di tinta di fabbrica cinese stampatu in carta di sublimazione di trasferimentu di Guangzhou 50g 70g 90g 100g
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Carta di trasferimentu di sublimazione di tinta |
| Descrizzione | 100% Poliestere,Tessutu elasticu |
| Inchiostru | Stampante di sublimazione |
| Spessore | Pesu ligeru |
| Culore | Biancu Puru |
| Pesu | 31/38/40/50/70/90 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Abbigliamento, tessile, indumentu, tenda |
| Larghezza massima | 3,2/5m |
| Lunghezza standard | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Rendimentu di trasferimentu più altu
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. bandiere di spiaggia
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










