Materiale retroilluminatu per sublimazione di tinta 260 g/m², poliestere tissutu lisciu cù una trasmissione di luce è prestazioni di culore eccellenti
Materiale retroilluminatu per sublimazione di tinta 260 g/m², poliestere tissutu lisciu cù una trasmissione di luce è prestazioni di culore eccellenti
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Materiale retroilluminatu per sublimazione di tinta Poliestere lisciu tissutu |
| Descrizzione | 100% Poliestere |
| Inchiostru | Sub di Tintura Diretta, Trasferimentu di Carta Sub di Tintura |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | fronte bianca è daretu neru |
| Pesu | 260 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Esternu, banner, tissutu è maglia |
| Larghezza massima | 1,07 m / 1,27 m / 1,37 m / 1,52 m |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | Carta kraft / tubu duru |
Caratteristiche:
1. Impermeabile
2. Resistente à e lacrime
3. Asciugatura rapida
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. Abbigliamento sportivu
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










