Tessutu Bloccante Tessutu 250gsm per Bandiere Bloccanti à Doppia Faccia per Sublimazione di Tintura
Tessutu Bloccante Tessutu 250gsm per Bandiere Bloccanti à Doppia Faccia per Sublimazione di Tintura
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tessutu Block-out Tessutu per Sublimazione di Tintura à Doppiu Latu |
| Descrizzione | Tessutu bloccu testurizatu à tripla tessuta 100% poliestere |
| Inchiostru | stampa à gettu d'inchiostru, stampa digitale |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | struttura bianca / nera / bianca |
| Pesu | 250 g/m² (±5g) |
| Applicazione | maniche appese, bandiere à doppia faccia |
| Larghezza massima | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Lunghezza standard | 80m/100m/150m/rotulu gigante |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Ritardante di fiamma
Applicazione:
1. Decorazione di a casa
2. ripruduzzione d'arte
3. tissutu retroilluminatu
4. scatula di luce
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










