Tessutu di poliestere 180gsm, stampa à trasferimentu di sublimazione di tinta, retroilluminatu per scatula di luce di soffittu
Tessutu di poliestere 180gsm, stampa à trasferimentu di sublimazione di tinta, retroilluminatu per scatula di luce di soffittu
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Stampa di trasferimentu di sublimazione di tinta in poliestere retroilluminata |
| Descrizzione | Tessutu di sublimazione di tinta 100% poliestere |
| Inchiostru | Inchiostru di sublimazione di tinta / trasferimentu / lattice / UV |
| Spessore | Pesu ligeru |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 50-550 g/m²±5g) |
| Applicazione | Tessutu di bannera / Tessutu di bandiera |
| Larghezza massima | 1-3,2 m |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. Decorazione di a casa
2.Tessutu-Cuscinu
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










