Tessutu di bandiera in maglia a sublimazione di tinta 115GSM per bandiere da spiaggia in maglia esterna
Tessutu di bandiera in maglia a sublimazione di tinta 115GSM per bandiere da spiaggia in maglia esterna
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tessutu di bandiera di maglia a sublimazione di tinta |
| Descrizzione | Mfrescu, 100% poliestere |
| Inchiostru | Sub di Tintura Diretta, Trasferimentu di Carta Sub di Tintura |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 115 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Fritardi,striscioni |
| Larghezza massima | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Senza PVC / Senza ftalati
2. Resistente à e lacrime
3.anti-UV
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. bandiere di spiaggia
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu









