Tessutu di bandiera 100D in tessuto di spongee, sublimazione, tintura à getto d'inchiostru direttu, 100 g/m², tessuto biancu in poliestere, morbidu è faciule da cucire, tela di bandiera
Tessutu di bandiera 100D in tessuto di spongee, sublimazione, tintura à getto d'inchiostru direttu, 100 g/m², tessuto biancu in poliestere, morbidu è faciule da cucire, tela di bandiera
Descrizzione di i prudutti:
| Nome di u produttu | Tintura per sublimazione di u tissutu di bandiera spongee 100D |
| Descrizzione | Oxford,100% Poliestere |
| Inchiostru | Sub di Tintura Diretta, Trasferimentu di Carta Sub di Tintura |
| Spessore | Pesu Mediu |
| Culore | Wbiancu |
| Pesu | 100 g/m² (±5g) |
| Applicazione | Esternu, banner, tissutu è maglia |
| Larghezza massima | 90-320cm |
| Lunghezza standard | 100m/120m |
| Comportu | 20-30 ghjorni di travagliu |
| Pacchettu | HTubu ard cù sacchetti tessuti o filmi à bolle d'aria |
Caratteristiche:
1. Impermeabile
2. Resistente à e lacrime
3. Asciugatura rapida
4. Ecologicu
5. Bona penetrazione
Applicazione:
1. recinzione di maglia
2. Abbigliamento sportivu
3. bandiere di piume
4.À l'aria aperta
Scrivite u vostru missaghju quì è mandateci lu










