Rotlle de paper blanc a l'engròs d'alta qualitat de 100 g/m², mida personalitzable, teixits d'impressió per sublimació de jersei d'alta taxa de transferència
Rotlle de paper blanc a l'engròs d'alta qualitat de 100 g/m², mida personalitzable, teixits d'impressió per sublimació de jersei d'alta taxa de transferència
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Teixits d'impressió per sublimació de jersei d'alta taxa de transferència Tèxtils |
| Descripció | Aplicat per dispersar tinta i teixit de polièster |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | Wblanc |
| Pes | 40/50/60/70/90/100 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Fretards,pancartes |
| Amplada màxima | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Impermeable
2. Resistent a les llàgrimes
3. Assecat ràpid
4. Resistent al vent
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. Roba esportiva
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










