Lots d'estoc Printtek 50D 78gsm Teixits de sublimació de tints de polièster blanc Teixit de polièster impermeable estampat teixit
Lots d'estoc Printtek 50D 78gsm Teixits de sublimació de tints de polièster blanc Teixit de polièster impermeable estampat teixit
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Teixit de malla de punt per sublimació de tints |
| Descripció | Teixit 50D*T400,100% polièster |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | Wblanc |
| Pes | 75 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Fretards,pancartes |
| Amplada màxima | 160 cm |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Impermeable
2. Resistent a les llàgrimes
3. Assecat ràpid
4. Resistent al vent
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. Roba esportiva
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










