Rotlle de sublimació de teixit Polydex 100% polièster Interlock Jersey tela blanca per a impressió per sublimació
Rotlle de sublimació de teixit Polydex 100% polièster Interlock Jersey tela blanca per a impressió per sublimació
Descripció dels productes:
| Nom del producte | rotlle de sublimació de teixit de polidex 100% polièster Interlock Jersey tela blanca per a impressió per sublimació |
| Descripció | Teixit de punt 100% polièster, malla |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes lleuger |
| Color | Wblanc |
| Pes | 145 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Tendal, Cotxe, Feltre, Bossa, Roba de llit, Manta |
| Amplada màxima | 58/60" |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. banderes de platja
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










