Paper d'impressió per sublimació de tints de transferència de calor de mida personalitzada de 70 g, 90 g, 100 g
Paper d'impressió per sublimació de tints de transferència de calor de mida personalitzada de 70 g, 90 g, 100 g
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Teixit de tensió d'impressió de polièster a tot color de mida personalitzada |
| Descripció | 100% polièster |
| Tinta | Impressió per transferència en calent, impressió digital, serigrafia |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | blanc pur |
| Pes | 70 g, 90 g, 100 g |
| Aplicació | roba; tèxtil; peça de vestir, cortina |
| Sitzar | 42 cm,25"/61CM, 73"/183CM |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. banderes de platja
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










