Tela de tela d'impressió per sublimació de tints de polièster de disseny personalitzat
Tela de tela d'impressió per sublimació de tints de polièster de disseny personalitzat
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Tela de tela d'impressió per sublimació de tints de polièster |
| Descripció | 100% polièster |
| Tinta | impressió de raig de tinta, impressió digital |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | Wblanc |
| Pes | 110 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Banderes, pantalla, il·luminació frontal, etc. |
| Amplada màxima | 90-250 cm |
| Longitud estàndard | Rotlle de 80 m/100 m/150 m/jumbo |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. Decoració de la llar
2. reproducció d'art
3. tela retroil·luminada
4. caixa de llum
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










