Tela de taula de sublimació de tints d'alta qualitat amb impressió de polièster a tot color de mida personalitzada per a fires comercials a la llar
Tela de taula de sublimació de tints d'alta qualitat amb impressió de polièster a tot color de mida personalitzada per a fires comercials a la llar
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Teixit de tensió d'impressió de polièster a tot color de mida personalitzada |
| Descripció | 100% polièster |
| Tinta | Impressió per transferència en calent, impressió digital, serigrafia |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | Wblanc |
| Pes | 150 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Llar, a l'aire lliure, hotel, casament, festa, banquet |
| Amplada màxima | 30" x 72" x 30"/ 76,2 cm x 244,8 cm x 76,2 cm |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. banderes de platja
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










