Rotlle de paper de sublimació de tint de fàbrica xinesa imprès a Guangzhou Paper de sublimació de transferència 50g 70g 90g 100g
Rotlle de paper de sublimació de tint de fàbrica xinesa imprès a Guangzhou Paper de sublimació de transferència 50g 70g 90g 100g
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Paper de transferència de sublimació de tints |
| Descripció | 100% polièster,Teixit elàstic |
| Tinta | Impressora de sublimació |
| Gruix | Pes lleuger |
| Color | Blanc pur |
| Pes | 31/38/40/50/70/90 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Roba, tèxtil, confecció, cortina |
| Amplada màxima | 3,2/5 m |
| Longitud estàndard | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Rendiment de transferència més alt
Aplicació:
1. tanca de malla
2. banderes de platja
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










