Material d'impressió publicitària, sublimació de tints, tela de pancarta, embolcall tèxtil, rotlle de tela de polièster de punt sublimació
Material d'impressió publicitària, sublimació de tints, tela de pancarta, embolcall tèxtil, rotlle de tela de polièster de punt sublimació
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Sublimació de tints, embolcall tèxtil de polièster de punt |
| Descripció | 100% polièster,Quadres escocesos |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes lleuger |
| Color | Wblanc |
| Pes | 110 g/m² o personalitzat |
| Aplicació | Fretards,pancartes |
| Amplada màxima | 1-3,2 m |
| Longitud estàndard | 100 m / 110 iardes |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC, respectuós amb el medi ambient
2. Resistent a les llàgrimes
3. Fil RECICLAT produïble
4. Potenciació del color
5. Resistent a les arrugues
Aplicació:
1. Embolcall de punt
2. banderes de platja
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










